Вболіваємо за майбутнє громади

Дата: 16.07.2019 09:37

Красилівська міська рада, позачергова сесія якої відбулася 12 липня 2019 року, схвалила текст меморандуму про наміри щодо спільної діяльності міської ради та кандидата у Народні Депутати України, який буде обраний 21 липня 2019 року по виборчому округу № 189. Цей документ передбачає, що в разі обрання Депутатом Верховної ради України, особа зобов’язується бути представником територіальної громади у ВРУ, відстоювати інтереси громади та її окремих членів, спрямовувати свою діяльність на розвиток об’єднаної громади.

Так, 15 та 16 липня вже три кандидати в Народні депутати України Вадим Лозовий, Олександр Буханевич та Борис Яцков виявили ініціативу підписати Меморандум «Про наміри щодо спільної діяльності для забезпечення подальшого розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади». Від імені громади меморандуми підписала міський голова Ніла Островська.

Фото без описуФото без опису