Підбиття підсумків роботи Дитячого ігрового майданчику

Дата: 12.08.2019 14:50

3 7 по 11 серпня, представники Церкви Ісуса Хреста, на території Красилівської ЗОШ № 2 організували для дітей віком від 5 до 15 років безкоштовний християнський ігровий майданчик «З Богом перемога». Метою цього заходу було формування у дітей високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, ціннісних орієнтирів, які ведуть людину шляхом пізнання істини, добра, краси.

На протязі чотирьох днів майданчик щоденно відвідували понад 160 дітей. В програмі були: спортивні ігри, батут, надувні гірки, майстер класи з малювання, рукоділля, музика, тематичні спілкування.

Цього року майданчик провела команда молоді «Територія дружби» з міста Вараш Рівненської області.
На закриття табірної зміни завітала міський голова Ніла Островська, яка подякувала усім, хто долучився до проведення комфортного дозвілля та водночас виховної роботи:

« Дуже приємно було прийняти ваше запрошення сюди, в цю атмосферу добра і любові. Хочу висловити подяку цій ініціативній молоді з Рівенщини, за те що створили нашим діткам таку чудову нагоду гарно відпочити під час літніх канікул. Дякую усім вам! Нехай Божа благодать буде для вас рясною-рясною!»