29 ерпня - День пам'яті захисників, які загинули за Україну

Дата: 29.08.2019 13:01

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до указу президента від 23 серпня в Україні встановлений День пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в званому "зеленому коридорі" 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Представники влади та громадськість міста вшанували загиблих воїнів, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни покладанням квітів до Дошки Слави та пам’ятника «Героям України».

Вічна пам’ять Героям України!