Сьогодні у Дружненській ЗОШ І-ІІ ступенів разом із початком нового навчального року розпочинає свою роботу сучасна медіатека «Дружній HUB»

Дата: 02.09.2019 18:05

Молодіжний центр було створено завдяки проекту «Громадотворець» благодійного фонду «Повір у себе» та агропромхолдингу «Астарта Київ», де учні школи виграли міні-гранд на придбання технічного обладнання, а також при фінансовій підтримці Красилівської ОТГ, завдяки чому були проведені ремонтні роботи приміщення та закуплено сучасні меблі.

З цієї нагоди відбулось офіційне відкриття медіатеки, на якому були присутні: Красилівський міський голова Ніла Островська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка, керуючий відділенням ТОВ «Житниця Поділля» с.Дружне Валентин Григорук, фахівець з соціального партнерства ТОВ «Житниця Поділля» Л.Лобова, в.о. старости села Дружне Валентина Семенчук, а також учні та вчителі школи, громадськість села.