Творчість відчиняє двері

Дата: 18.09.2019 17:11

Літо промайнуло дуже швидко і залишилося позаду. У закладах загальної середньої освіти нашої громади вже два тижні школярі отримують знання.

А 16 вересня, в цей теплий, осінній день, Красилівський Будинок творчості гостинно запросив маленьких мешканців Красилівської громади та їх батьків на свято «Творчість відчиняє двері», з нагоди початку позашкільного навчального року.

Діти, учнівська молодь та батьки здійснили мандрівку «Країною Мрій», де панують творчість, ігри, веселий настрій, де можна відчути себе справжнім артистом, ведучим та митцем.

Гуртківці мали змогу прогулятись сонячними стежками країни дитинства разом із самим Сонцем, з міньйонами - Кейтом і Кевіном виміряти зріст своїх керівників за допомогою бананів та взяти участь у флешмобі на «Найстильніше фото» біля влаштованої фотозони.

«Країна Мрій» відкрила двері для усіх дітей, хто хоче навчатися, розвивати свої здібності та таланти.