100-річний ювілей Заставківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 03.10.2019 08:09

Особливою подією для жителів села Заставки стало ствяткування 100-річного ювілею Заставківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яке відбулось 2 жовтня.

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю багатьох поколінь вчителів та учнів. Для випускників школи та гостей діяла виставка, яка розповідала про цікаве та змістовне шкільне життя. Стіни прикрашали плакати та стінівки присвячені ювілею школи.

Поринути в минуле, свої спогади та висловити слова вдячності змогли всі, хто був присутнім на святковому концерті до 100-річчя Заставківської школи.

На поважний ювілей школи завітали міський голова Ніла Островська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка та заступник начальника Микола Романюк.

«Сто років – це дуже велична дата. Нехай у вашому шкільному світі панує тільки радісна атмосфера любові, а в коридорах завжди лунає щирий дитячий сміх», - зазначила міський голова та від імені всієї Красилівської громади вручила директору Заставківської ЗОШ І-ІІ ступенів Марії Петрук подарунок – мультимедійний мобільний комплекс.

Щирі привітання гостей перепліталися з концертною програмою, в якій брали участь учні та вчителі. Було все: вокальні та хореографічні номери, жарти, поетичні читання та екскурс в історію рідної школи. Концертні номери змінювали спогади колишніх учнів, ветеранів освітянської ниви.

Хвилиною мовчання вшанували директорів, вчителів, що відійшли у вічність.

Свято закінчилось музичним вітанням від колективу всієї школи.