Хореографічна студія «Візерунок» здобули срібло на обласному фестивалі

Дата: 10.10.2019 08:14

7-8 жовтня у м. Хмельницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло», де зібралися кращі колективи з усієї України.

Місто Красилів мали честь представляти хореографічна студія «Візерунок», Центру культури і дозвілля «Перлина», керівник- Сергій Березюк, балетмейстер- Іванна Крижанівська. Більше ста барвистих, сильних, запальних танців було станцьовано на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького.

Перед журі, до складу якого входили кваліфіковані спеціалісти, заслужені артисти та діячі мистецтв, стояло нелегке завдання - обрати переможців фестивалю- конкурсу.

Нашому колективу «Візерунок» вдалося гідно представити рідне місто і зайняти друге призове місце. Вітаємо учасників студії з гарним результатом!