75–та річниця визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2019 14:44

Сьогодні, 28 жовтня 2019 року на Меморіальному комплексі Площа слави відбувся захід однієї з найбільш значущих дат в своїй історії - 75–ї річниці  визволення України від нацистських загарбників.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Міський голова Ніла Островська та секретар міської ради Ірина Морозович покладанням квітів до підніжжя меморіальних плит віддали  данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх хоробрих воїнів 2-ї світової війни, які визволяли рідну землю від нацистських окупантів, пам'ять мирних жителів, страчених нацистами;  та світлу пам'ять Героїв сьогодення – воїнів АТО-ООС, які мужньо загинули у боях за територіальну цілісність нашої рідної України.