Вітаємо волейболісток Красилівської ДЮСШ!

Дата: 06.11.2019 15:20

Щорічно, у листопаді місяці стартує обласна Спартакіада дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з видів спорту, що культивуються на Хмельниччині.

Так, 05 листопада 2019 року на базі спорткомплексу Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи Красилівська міська об’єднана територіальна громада приймала зональні змагання з волейболу серед дівчат.

У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ із Старокостянтинова, Теофіполя, Городка та Красилова. Честь нашої громади захищали юні волейболістки тренера-викладача Валерія Лобова.

Важкі та напружені ігри показали хороший результат: команда Валерія Вадимовича впевнено посіла перше місце та пройшла до фіналу.

Щиро вітаємо та бажаємо команді успішного виступу на фінальних змаганнях, які відбудуться 12 листопада 2019 року у с. Голосків Летичівського району!