Міська рада здійснює покроковий процес приєднання Лагодинецької сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 25.11.2019 16:41

Позачергова сесія Красилівської міської ради, пленарне засідання якої відбулося 25 листопада 2019 року, схвалила проект рішення «Про добровільне приєднання Лагодинецької сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Зазначений проект рішення разом із аналогічним рішенням  Лагодинецької сільської ради буде направлено до Хмельницької обласної державної адміністрації для надання висновку про відповідність проекту рішення Конституції та законам України.