Презентація нової дитячої книги Тетяни Яковлєвої-Голотребчук - «Сонце доброти»

Дата: 05.12.2019 14:51

5 грудня в Красилівській міській бібліотеці відбулася презентація нової дитячої книги «Сонце доброти» Тетяни Яковлєвої-Голотребчук - вчительки молодших класів Антонінської загальноосвітньої школи . Автор книги розповіла про історію написання кожного з віршів, декламувала свої нові віршовані твори і разом з присутніми учнями 3-х класів Красилівської ЗОШ №2 писала їх продовження.

Під час заходу дітки читали власні вірші, взяли участь в конкурсах «Крісло автора» та «Я або не я» , розповідали про свої добрі вчинки. Бібліотечні працівники ознайомили з доброчинними акціями, які проходять в рамках тижня доброти «Бути добрим легко» - « Подаруй книгу бібліотеці» та «Моя іграшка – тобі». На завершення присутні отримали в дарунок книгу письменниці та провели фотосесію «Я та улюблена книжка моя».