Красилівська міська об’єднана територіальна громада долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 06.12.2019 13:45

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, щорічно у регіонах України з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція в рамках Всесвітньої компанії «16 днів проти насильства».

На території громади учасники  акції закликали перехожих не бути байдужими до цієї масштабної проблеми, яка призводить до негативних соціальних та індивідуальних наслідків. Було розповсюджено серед жителів громади інформаційні буклети з метою підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.