Урочистий захід до Дня місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2019 08:05

Сьогодні, 6 грудня, у залі Центру культури «Перлина» зібрались ті, хто представляє інтереси жителів громади у вирішенні різних життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування громади. Окрім того, в цей день вся Україна відзначає День Збройних Сил України.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернулась міський голова Ніла Островська: «В сьогоднішній день, 6 грудня – День Збройних Сил України, хочу низько вклонитись усім нашим героям та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто тримає для нас мирне небо. І в переддень Дня місцевого самоврядування, вітаю усіх, хто працює чесно і праведно, кому за щастя робити добрі справи і відчувати від того велике щастя».

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, за сумлінне, високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм, вірність військовій присязі, виявлені в ході операції об’єднаних сил, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, міський голова Ніла Островська нагородила медалями «Захисник вітчизни – є така професія» військовослужбовців громади:

-Віскана Віктора;
-Боцюна Сергія;
-Замрія Романа;
-Яцюк Наталію;
-Ящук Володимира;
-Жир Аліну;
-Ющенко Анатолія;
-Дудка Дениса;
-Галуша Юрія;
-Галюка Валентина;
-Онищука Миколу;
-Демчука Володимира;
-Доміна Юрія.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, за сумлінну працю, професіоналізм, участь у вирішенні життєвоважливих завдань громади, міський голова вручила Грамоти виконавчогокомітету Красилівської міської ради та Хмельницької обласної ради, подарунки та квіти:

- Романюк Тетяні, керуючу справами (секретар) виконавчого комітету Красилівської міської ради;

- Лосю Валерію, начальнику сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради;

- Шемчуку Василю, в.о. старости Чепелівського старостинського округу Красилівської міської ради.
- Дидюку Сергію, депутату Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання;

- Балюк Зої Дмитрівні, ветерану місцевого самоврядування;

- Білоусу Олегу Миколайовичу.

В ході урочистостей міський голова відзначила сертифікатами на реалізацію проектів-переможців відкритого голосування в рамках міської цільової програми «Бюджет участі в Красилівській ОТГ на 2019-2020 роки»:

-Машталір Людмилі Іванівні ("Маленька казка для дітей та дорослих" (дитячий ігровий комплекс - майданчик), с. Кульчини);

-Рудик Ользі Миколаївні (Інтерактивний розважально-ігровий простір "Мрія", с. Заставки);
-Стецюк Галині Олегівні (Спортивний майданчик "Sport life", с. Дружне);

-Крисінській Ірині Олександрівні (Облаштування мистецького простору учнівської творчості в актовій залі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

-Жибак Любові Богданівні (Створення медіатеки Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П. Кізюна як центру інформаційної інфраструктури освітнього закладу);

-Крижанівській Іванні Анатоліївні (Ігровий майданчик у ДНЗ №1. Подаруймо дітям щасливе дитинство!);

-Томчук Галині Степанівні (Спорт - здоров'я, спорт - це сила, що дає усім нам крила, с. Кульчинки);

-Кривинчуку Олегу Леонтійовичу (Створення ландшафтного дизайну на території Красилівського НВК "Гімназія та ЗОШ І ступеня");

-Михальчук Ользі Олександрівні (Мультимедійна дошка - один з сучасних та ефективних методів музичного навчання (Красилівська Дитяча школа мистецтв);

-Тустановському Миколі Володимировичу (Спортивний майданчик в центр села Чепелівка).

Працівників місцевого самоврядування з професійним святом також привітала заступник керівника апарату Красилівської районної державної адміністрації Світлана Олексійчук, побажала їм здоров’я, успіхів, достатку в кожній родині, світлого неба.

Гарний святковий настрій присутнім подарували творчі колективи громади.