ВИНУВАТЦІВ ВСТАНОВЛЕНО

Дата: 10.12.2019 17:19

За допомогою камер зовнішнього спостереження, що розташовані на території міста, Красилівським відділом поліції встановлені особи підлітків, які 7 грудня 2019 року заподіяли шкоду майну комунальної власності громади – пошкоджено прожектор підсвітки напису «Я люблю Красилів». Ними виявились учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та Слобідко-Красилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (прізвища учнів не вказуються із моральних принципів).

Сьогодні 10 грудня 2019 року на співбесіду були запрошені учасники цієї неприємної події, їх батьки, директори зазначених шкіл та представник Красилівського відділу поліції. За результатами проведеної бесіди, підлітки визнали свою вину, батьки погодилися на відшкодування заподіяної громаді шкоди, поліція готує матеріали на складення протоколу про адміністративне
правопорушення.

Міська рада закликає громадян берегти комунальне майно та дбати про власну безпеку, оскільки такі випадки можуть призвести до трагічних наслідків.