Зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 14:50

13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в адмінбудинку відбулася зустріч з ліквідаторами найбільшої техногенної аварії. На зустрічі з героями-чорнобильцями були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, а також представники установ і організацій району.

Марина Слободянюк, від імені Красилівського міського голови Ніли Островської висловила подяку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС:

«Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів!».

Згідно із розпорядженням міського голови Ніли Островської, за активну участь у діяльності районної організації Всеукраїнської громадської організації ,,Союз Чорнобиль України’’ та активну громадську позицію Грамотами виконавчого комітету міської ради та подарунками нагороджені:

-Слєсарєва Алла Дофілівна, учасницю ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії;
-Ліщинський Микола Станіславович, учасник ліквідації аварії на Чорнобильській;
-Пальчук Володимир Петрович, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії.

Висловили подяку ліквідаторам наслідків на Чорнобильській АЕС перший заступник районної державної адміністрації Дмитро Склонний, голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль Україна» Олександр Нагорний. та заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик, за їх професіоналізм, мужність, героїзм та побажали всім міцного здоров’я, достатку, добра та миру.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС «Тим, хто врятував світ».