Круглий стіл: « Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні»

Дата: 17.12.2019 16:09

17 грудня, в малому залі адмінбудинку пройшов круглий стіл: « Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні».

Під час заходу присутні розглянули як були представлені жінки на позачергових Парламентських виборах 2019 року. Їх якісний та кількісний склад. Як виконувався Закон України про політичні партії щодо квотного принципу формування списків політичних партій. Обговорили перспективи участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування в Хмельницькій області та можливості допомоги та підтримки в рамках проекту НДІ.

В обговоренні взяли участь:
- міський голова Ніла Островська;
- Тетяна Баєва голова правління Хмельницької обласної ГО Подільський центр «Гендерна рада»;
- жінки-депутатки, громадські діячи, державні службовці, представники політичних партій.

Захід відбувався в рамках проекту Національного демократичного інституту : «Сприяння політичній участі жінок та підвищення видимості жінок-політиків у Хмельницькій області» за підтримки уряду Велико Британії.