Святий Миколай іде – подарунки несе!

Дата: 19.12.2019 20:47

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Уже стало гарною традицією у Красилівській громаді проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Саме тому 19 грудня 2019 року будинок творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради став осередком
чарівного святкового дійства до Дня святого Миколая.

Привітати юних красилівчан із святом завітала міський голова Ніла Островська, яка побажала дітям зростати здоровими та щасливими – на радість батькам і керівникам, а Україні - на славу.

На святі також були присутні заступник керівника апарату Красилівської РДА Світлана Олексійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Олена Заїка. Вони побажали всім діткам міцного здоров’я, успіхів у всіх справах, здійснення найзаповітніших мрій і бажань.

Діти, поринули в атмосферу справжнього свята. Гарний настрій, радісні емоції та яскраві враження подарували для присутніх вихованці та викладачі будинку творчості дітей та юнацтва.

І як годиться, по традиції Святий Миколай подарував кожному подарунки та солодощі, про які заздалегідь подбала міська рада.