Запалено святкові вогні на головній ялинці міста

Дата: 19.12.2019 20:54

19 грудня, у День Святого Миколая, на площі Незалежності пройшло свято засвічення новорічної ялинки. І хоча проведення свята вже стало традиційним, цього року воно було незабутнім і залишило відчуття казковості та чарівності у всіх, хто завітав на центральну площу міста.

Розпочали цикл новорічно-різдвяних свят у нашій громаді Святий Миколай та міський голова Ніла Островська, яка привітала присутніх з прийдешніми святами, побажала щоб Святий Миколай здійснював мрії усіх – і малечі, і дорослих.

Разом із міським головою маленькі і дорослі мешканці громади дружно запалили вогні головної новорічної красуні.

Святковий настрій красилівчанам створювали: будиночок Святого Миколая, який з нетерпінням чекав на чемну малечу, новорічні колядки та пісні, казкові персонажі, веселі конкурси та забави, виступи учнів Школи мистецтв, творчі колективи, учні та керівники Будинку творчості дітей та юнацтва.

Під час водіння хороводів, біля новорічної красуні, уся дітвора отримала подарунки підготовлені міською радою.