Ухвалено бюджет громади

Дата: 23.12.2019 08:04

Сьогодні, 21 грудня 2019 року, 36-та позачергова сесія міської ради ухвалила головний фінансовий документ, за яким Красилівська міська об’єднана територіальна громада житиме у 2020 році.

У наступному році бюджет об’єднаної громади як за доходами, так і за видатками складатиме 193,5 млн. грн. Найбільш питому вагу серед доходів займають податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати (81,5 млн. грн.) та освітня субвенція з державного бюджету (49,3 млн. грн.).

Найбільші видатки бюджету будуть спрямовані на фінансування галузі освіти (47,3 %). Прийнятий депутатами бюджет буде не просто бюджетом проїдання, а дозволить громаді розвиватися та рухатися вперед, оскільки 20,9 млн. грн. або майже 10,8 % всього бюджету ОТГ складає саме бюджет розвитку.