Привітали енергетиків з професійним святом

Дата: 23.12.2019 08:05

Сьогодні в Красилівському РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» відбулись урочисті заходи з нагоди Дня енергетика, який щорічно відзначається в Україні 22 грудня.

З професійним святом присутніх привітала міський голова Ніла Островська:
«Ви як чарівники – забезпечуєте всі ті блага, до яких всі звикли. І дуже приємно, що не дивлячись ні на що, Ви завжди на своєму посту і реагуєте на будь-які ситуації. Від усієї Красилівської громади Низький уклін Вам за Вашу відповідальну роботу. »

За сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне відношення до виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята, міський голова вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:
- Лещук Оксані Василівні – контролеру енергонагляду Красилівського району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго»;
- Ружицькому Олександру Петровичу – електромонтеру оперативно-виїзної бригади Красилівського району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго»;
- Ткачуку Віталію Тарасовичу – начальнику дільниці по балансам Красилівського району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго».

Привітав трудовий колектив і директор Красилівського РЕМ Віталій Кондратюк, який наголосив, що енергетична галузь – одна з найбільш важливих галузей у сучасному світі, оскільки від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку і соціальної сфери. На завершення виступу він вручив співробітникам грамоти.