ВИМАГАЙ ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК

Дата: 26.12.2019 12:01

Будь-яка держава прагне обмежити внутрішнє споживання товарів, що завдають особливої шкоди здоров’ю. До такої продукції відносять алкогольні напої та сигарети. До ціни «шкідливого» товару включається специфічний акцизний податок.

Акцизний податок становить 5 % від вартості товару, а фактичним платником акцизного податку є покупець. У разі якщо підприємець не надав чек покупцеві він не сплатив податок у місцевий бюджет чим порушив податкове законодавство. Красилівська міська рада, просить жителів громади не бути байдужими та вимагати від продавця фіскальний чек.

Розвиток нашої громади залежить від кожного жителя, податки які ми сплачуємо направляються на розвиток нашої громади. Якщо продавець не надав фіскальний чек та відмовляється зробити це на ваше прохання, просимо звертатися до Красилівської міської ради.

До уваги підприємців, на передодні новорічно-різдвяних свят робочої групою з проведення обстежень суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території громади, будуть проведені обстеження, контрольні закупівлі та інформаційно – роз’яснювальна робота.

Дмитро Ротарь, інспектор з праці відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення міської ради.