У Красилівській громаді відкрили поліцейську станцію

Дата: 27.12.2019 08:35

У рамках впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади 26 грудня 2019 року у Красилівській громаді відкрили поліцейську станцію. У ній працюватимуть 5 дільничних офіцерів поліції, які обслуговуватимуть територію Красилівської ОТГ.

Згідно концепції Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», передбачається інтеграція дільничних офіцерів до територіальних громад таким чином, щоб вони 90% робочого часу проводили в громаді, опікуючись її проблемами, для покращення забезпечення публічної безпеки та правопорядку, покращення співпраці підрозділів НПУ з органами місцевого самоврядування.

Після урочистого відкриття поліцейської станції присутні оглянули нові службові приміщення, де зроблено сучасний ремонт, підведено всі необхідні комунікації, оснащено комп’ютерною технікою, інформаційними стендами та канцелярією.

Нові поліцейські офіцери Красилівської громади приступлять до виконання своїх обов’язків після завершення навчання, яке триватиме до лютого 2020 року.