Красилівська міська рада Хмельницької області

ЗАВЕРШАЛЬНІ ЗМАГАННЯ 2019 РОКУ!

Дата: 27.12.2019 08:46
Кількість переглядів: 338

20-22 грудня 2019 року в м. Київ за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України, на базі оновленого легкоатлетичного манежу Київської школи вищої спортивної майстерності відбулися завершальні змагання з легкої атлетики серед ветеранів спорту у 2019 році «Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні», котрі визначать кращих спортсменів-ветеранів для участі у чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який проходитиме 15-22 березня 2020 року у м. Брага (Португалія).

У змаганнях приймала участь 21 команда з областей та міст України, всього більше 300 учасників. Досвідчені легкоатлети віком від 30 років і старші боролися у змаганнях з бігу (60 м., 200 м., 400 м., 800 м., 1500 м., 3000 м.), стрибках у висоту та довжину, потрійних стрибках, штовханні ядра та спортивній ходьбі (3000 м.). За правилами спортсмени змагалися за особисту першість як у вікових групах, так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Традиційно, у змаганнях високого рівня честь Хмельниччини захищав красилівчанин, почесний громадянин міста, досвідчений спортсмен Микола Оніщук. Не перестаючи дивувати своєю спортивною майстерністю та енергією Микола Никифорович  вкотре приніс до кошика обласної команди високі бали (162,74), здобув друге місце з бігу на 3000 м. - з результатом 13 хв. 03,00 сек. (13 місце із 44 учасників) та виборов друге місце зі спортивної ходьби на 3000 м. - з результатом 17 хв. 31,55 сек. та став срібним призером Кубка України.

У командній першості, що визначалася загальної сумою найкращих 20-ти результатів особистих рейтингів членів збірних областей Хмельниччина посіла почесне третє призове місце (1593,23 бали), поступившись лише командам із міста Києва та Київської області. Команда нагороджена кубком та дипломами Міністерства молоді та спорту України.

Вітаємо Миколу Никифоровича та «бронзову команду» ветеранів Хмельницької області із переможним та яскравим спортивним сезоном 2019 року та бажаємо у новому році спортсменам міцного здоров’я, вдалих стартів та яскравих перемог!