«Новорічні посиденьки» з Оксаною Радушинською

Дата: 17.01.2020 08:08

Ось уже втретє в нашій громаді відбулась презентація аудіокниги Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах». Саме сьогодні, 16 січня «Новорічні посиденьки» з творчими людьми зібрали у залі педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл міста, працівників закладів дошкільної освіти, Красилівської міської ради та райдержадміністрації. Видання інтерпретували спеціально для людей, хто у силу особливих життєвих обставин позбавлені можливості самостійно читати – це люди, які мають вади зору.

Спільною командою: авторкою повісті Оксаною Радушинською, Валентиною Чорноус, Оленою Цісарук, Олександром Петруком, Ольгою Безносюк та її ансамблем скрипалів Школи мистецтв та Ігорем Вилегжаніном презентували книгу, яка повчає жити за принципами людяності, турботи, милосердя та любові до всіх оточуючих.
По завершенню заходу міський голова Ніла Островська висловила слова вдячності творчому колективу за ту добру справу, яку творять за покликом серця.