Міський голова Ніла Островська представила депутатам міської ради звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Красилівської міської ради за 2019 рік

Дата: 23.01.2020 13:58

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 26, частини 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міський голова Ніла Островська на сесії міської ради, яка відбулася 23 січня 2020 року, представила депутатам міської ради звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Красилівської міської ради за 2019 рік.

Міський голова відмітила, що протягом звітного періоду розробка проектів регуляторних актів здійснювалась відповідно до затверджених планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів. Упродовж 2018 року були прийняті такі регуляторні акти міської ради та її виконавчого комітету:
- Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік;
- Про затвердження Порядку визначення плати за право тимчасового користування місцями розміщення зовнішньої реклами на території громади;
- Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна в м. Красилів на 2020 рік;
- Про коригування тарифів на ритуальні послуги, що надаються Красилівською ЖЕК;
- Про затвердження норм споживання питної води для фізичних та юридичних осіб, які користуються послугами Красилівського ПВКГ, на 2020-2022 роки»;
- Про коригування тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території громади.

Згідно із сформованим реєстром діючих регуляторних актів Красилівської міської ради та її виконавчого комітету на 01 січня 2019 року діє 18 регуляторний акт.

Сесія міської ради взяла до відома звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Красилівської міської ради за 2019 рік.