Красилівська громада прийняла перший етап «Подільської ліги»

Дата: 27.01.2020 10:49

Вихідними, на базі спорткомплексу Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся перший етап групи C дивізіону В відкритого Чемпіонату Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» сезону 2019-2020 років яку проводить Хмельницька Федерація волейболу. Волейболісти Красилівської ОТГ приймали суперників з Городка та Хмельницького.

У цьому сезоні за чемпіонство у дивізіоні В змагається дев’ять найсильніших команд області.

У фіналі групи С зустрілись команди з Красилова та Новатор ДЮСШ № 1 (м.Хмельницький), де наші спортсмени, в напруженій боротьбі поступилися гостям і посіли друге місце в групі.

Чемпіони визначаться по завершенню останніх фінальних ігор у квітні 2020 року. Тож, бажаємо волейболістам впевнено крокувати до перемоги, до чемпіонства!