Хмельницькі аудитори попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 279 млн грн протягом січня – грудня 2019 року

Дата: 29.01.2020 15:54

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня – грудня 2019 року провели моніторинг 341 процедури закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю) загальною вартістю понад 1 млрд грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 279 млн грн.

Зокрема, через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 150 випадках на суму понад 250 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн грн.

Загалом за результатами моніторингу закупівель як превентивного заходу замовники усунули порушень у сфері закупівель за висновками, складеними аудиторами, на суму понад 837 млн грн.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмкельницькій області