Проведено виїзний прийом громадян в с. Сорокодуби та с. Чернелівка

Дата: 07.02.2020 17:58

7 лютого 2020 року заступником міського голови Мариною Слободянюк проведено виїзний прийом громадян в селах Сорокодуби та Чернелівка.

Під час прийому в селі Сорокодуби жителями піднімались питання щодо використання приміщення бувшої школи, підсипання та грейдерування доріг, ремонту греблі по вул. Свердловій, упорядкування сільського кладовища, вивезення сміття, продовження робіт по освітленню вулиць села, та інші.

В свою чергу жителі села Чернелівка звернулись із питаннями щодо освітлення вул. Михайлюка, підчистки та видалення дерев по вул. Зелена та з соціальних питань.

Нагадуємо, що виїзний прийом громадян у населених пунктах Красилівської громади проводиться останнього четверга кварталу з 10.00 до 12.00.