Ніла Островська презентувала успіхи Красилівської міської ОТГ в контексті співпраці з Програмою «ULEAD з Європою»

Дата: 07.02.2020 17:59

7 лютого 2020 року в Хмельницькому регіональному офісі Програми “U-LEAD з Європою” відбувся День відкритих дверей для представників громад. До участі в даному заході від Красилівської громади було запрошено Красилівського міського голову, Нілу Островську.

«З Програмою «ULEAD з Європою» та з Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування ми почали співпрацювати ще до створення нашої ОТГ. У 2017 році спільними зусиллями та з допомогою експертів Центру нам вдалось утворити нашу громаду і за два роки її існування ми вже маємо певні успіхи співпраці, якими можемо пишатись.
Серед успіхів громади у контексті співпраці з Програмою можна виділити:
1. Написання Стратегії розвитку громади на період до 2027 року;
2. Запровадження інструменту громадського бюджету;
3. Власний ЦНАПу з openspace (відкритим офісом), який планується відкрити в 2020 році», зазначила Ніла Василівна.

Крім того, Ніла Василівна поділилась досвідом участі в Третій міжнародній конференції з питань реформ в Україні, що проходила з 2 по 4 липня у Торонто, Канада, та виступу на Європейському тижні регіонів та міст (European Week of Regions and Cities), що проходив 7-10 жовтня 2019 року у Брюсселі, Бельгія.Фото без опису