Територіальним центром соціального обслуговування Красилівської міської ради розпочата робота щодо надання соціальних послуг по старостинських округах

Дата: 18.02.2020 15:18

Зокрема, згідно графіку працівниками територіального центру було здійснено виїзд у с.Чепелівка, де людям похилого віку, особам з інвалідністю, малозабезпеченим жителям населеного пункту було надано перукарські послуги, послуги дрібного ремонту одягу та взуття.

Робітником територіального центру було здійснено санітарну підчистку зелених насаджень на прибудинкових територіях одиноких пенсіонерів.

Послугами соціальних працівників жителі села залишились задоволені та з нетерпінням чекатимуть наступного приїзду, який буде здійснюватися кожного третього понеділка місяця.