Привітали Ювіляра!

Дата: 25.02.2020 11:37

20 лютого найстарший мешканець села Дружне ветеран праці та Другої світової війни Гуменюк Федір Гнатович відзначив свій поважний ювілей – 95-річчя.

Привітати з поважною датою людину, яка крок за кроком, разом з мільйонами побратимів під час Другої світової війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу нашої держави, до ювіляра завітали міський голова Ніла Островська та в.о. старости села Дружне Валентина Семенчук.

“Від усієї душі вітаємо вас з 95-річчям! Бажаємо міцного здоров’я, теплоти та затишку в родині. Щоб кожний день вашого життя був радісним і сонячним”, – звернулась до Федора Гнатовича міський голова.

Важка доля випала на життєвий шлях ювіляра. Він на власному досвіді знає, що таке жахіття окупації та пам’ятає всі фронтові дороги, якими пройшов аж до Берліна, де був важко поранений.

Сьогодні, Федір Ганотович, понад усі пережиті труднощі, які випадали йому на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, живе у затишній оселі разом із люблячою родиною.