Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!

Дата: 03.03.2020 16:34

03 березня 2020 року в приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради відбувся міський етап Всеукрааїнського фестивалю читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Організатори фестивалю – відділ освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради та Будинку творчості дітей та юнацтва. У заході взяли участь учасники із 11 закладів загальної середньої та позашкільної освіти громади.

У репертуарі учасників фестивалю була поезія Тараса Григоровича Шевченка: «Розрита могила», «Тополя», «Лебедин», «Лілея», «Пророк» та інші.

Виступи учасників оцінювало журі у складі:
Грицюк І. П. – начальник відділу культури Красилівської міської ради
Березюк С.М. – художній керівник Центру культури і дозвілля «Перлина» Абельчук З.С. – методист відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.
Майданець О. В. – провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.
Зубчук М. А. – керівник гуртка БТДЮ Красилівської міської ради.
Кравчук Л.Д. – голова міського методичного об’єднання учителів української мови та літератури, учитель Красилівського НВК.

Фестиваль проводився за двома номінаціями: молодша вікова категорія (9-12 років) та старша вікова категорія (13-17 років).

Серед кращих, що показали високу виконавську майстерність, володіння основами художнього читання, розкриттям художнього образу твору читці із Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім.П.Кізюна, Красилівського НВК, Волицької ЗОШ І-ІІІ ст., Кульчинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім..П Шемчука, Чернелівського ліцею ім.О.Михайлюка, Заставківсткої ЗОШ І-ІІ ст., БТДЮ.

Зі словами вдячності за подаровані хвилини Шевченківської поезії до учасників фестивалю читців звернулася Інна Грицюк, начальник відділу культури Красилівської міської ради.