Онлайн марафон присвячений 206-ї ріічниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 09.03.2020 17:42

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним.

То ж сьогодні, 9 березня 2020 року біля пам’ятника Т.Шевченка Красилівська громада провела онлайн-марафон, присвячений 206-ій річниці від дня народження поета-пророка.
У цей день усі красилівчани, шанувальники творчості поета долучались до марафону, декламували поезії Великого Кобзаря, виконували пісні на слова поета та покладали квіти до його пам’ятника.

Розпочали онлайн-марафон працівники Красилівської міської ради за участю міського голови Ніли Островської. Твори поета, який став для України заповітною думою та її безсмертною піснею, також декламували наступні учасники та колективи:
- творчі працівники Центру культури «Перлина»;

- аматорський колектив «Чорнобривці» Красилівського територіального центру надання соціальних послуг;

- колективи Красилівського міського будинку культури: аматорський колектив «Любисток», читець Олександра Білоус та жіноча вокальна група «Матіола»;

- жителі Красилівської громади: Лідія Яткевич, Микола Калюк, Валентина Боровець, Микола Шевчук, Анна Нижник;

- учні загальноосвітніх навчальних закладів середньої та позашкільної освіти та лідери учнівського самоврядування Красилівської громади: Вероніка Лігус, Катерина Бондар, Анна Медвідь, Домініка Ткачук, Анастасія Лахнова, Марія Андрощук, Божена Савіцька, Ірина Дерев’янюк, Максим Рудницький.