Час відмовитись від штучних квітів!

Дата: 10.04.2020 14:19

На сьогоднішній день проводити дискусію про те, які квіти нести на цвинтар в поминальні дні, живі чи штучні, уже не варто. Екологи наголошують, що під дією кліматичних факторів, в процесі розкладу пластик виділяє отруту в атмосферу.

Насамперед, найбільш доречним для померлих є молитва, а також живі квіти – символ вічного життя.

З метою захисту навколишнього природного середовища та збереження довкілля громади, на розгляд чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 21 квітня 2020 року, виноситься проєкт рішення про заборону використання, розміщення, покладання та реалізацію на об’єктах благоустрою об’єднаної територіальної громади продукції з синтетичних полімерів (штучних квітів, вінків, корзин, тощо). Також, даним проєктом рішення рекомендується суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам не здійснювати роздрібну торгівлю продукції з синтетичних полімерів на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.
Шановна громадо, давайте разом дбати про власне здоров’я та чистоту навколишньої природи.