Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади

Дата: 21.04.2020 16:39

Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні окремих сфер діяльності об’єднаної громади, 40-а сесія Красилівської міської ради, чергове пленарне засідання якої відбулося 21 квітня 2020 року, внесла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік за рахунок економії коштів реалізації проєкту «Модернізація медичного обладнання для КНП «Красилівська центральна районна лікарня» в рамках реалізації Програми людської безпеки Уряду Японії «КУСАНОНЕ» в сумі 92,8 тис.грн.

Депутати міської ради підтримали пропозицію щодо виділення коштів на наступні потреби громади:
- субвенція Красилівській ЦРЛ для транспортування жителів громади на процедуру гемодіалізу – 53,95 тис.грн.;
- субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Програма фінансування проекту «Поліцейські офіцери громади» на матеріально-технічну базу і пальне) – 20,0 тис.грн.;

- субвенція на поточний ремонт частини покрівлі приміщення поліклініки КНП «Красилівської центральної районної лікарні Хмельницької області» (приміщення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф) – 2,35 тис.грн.

- придбання матеріалів для виготовлення дерев'яної альтанки для закладу дошкільної освіти № 1 «Веселка» - 16,5 тис.грн.

Також, міська рада прийняла до місцевого бюджету освітню субвенцію з державного бюджету в сумі 1262,9 тис.грн.