Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”.

Дата: 24.04.2020 11:29

Правові підстави проведення конкурсу: рішення Красилівської міської ради № 7 від 21. 04. 2020 року.

Найменування: Комунальна установа „Красилівський центр надання соціальних послуг”;

місцезнаходження: 31000, вул. Центральна, 27, м. Красилів Хмельницької області;

основні напрями діяльності:  надання соціальних послуг особі/сім’ї, які  належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають на території Красилівської об’єднаної територіальної громади.

Найменування посади: директор Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”

умови оплати праці: визначаються в контракті відповідно до законодавства з питань оплати праці.

Період подання документів для участі в конкурсі: з 25.04.2020 року по 09.05.2020 року включно.

адреса, за якою приймаються документи: 31000, пл. Незалежності, 2,                м. Красилів, Хмельницька область, кабінет № 221.

Вичерпний перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

– заяву про участь у конкурсі за встановленою формою;

• копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа про освіту;
  • копію трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

• перспективний план розвитку Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”.

Крім вищезазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта;

- досвід роботи у сфері надання соціальних послуг або на керівній посаді не менш як пяти років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері;

- знання діловодства;

Дата проведення конкурсу: 14.05.2020 року, о 10.00 год.

Місце проведення конкурсу: 31000, пл. Незалежності, 2, м. Красилів, Хмельницька область, Красилівська міська рада.

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: БОГУШ Галина Володимирівна,                             (0 3855) тел. 4-29-88, e-mail: krasyliv_rada@ukr.net

Перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ № 1