До уваги жителів Красилівської громади!

Дата: 10.06.2020 15:02

З метою забезпечення своєчасного та якісного здійснення комплексу робіт з підготовки до проведення в 2020 році Всеукраїнського перепису населення Красилівська міська рада просить взяти участь усіх жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади у впорядкуванні своїх житлових будинків адресними табличками із назвами вулиць та номерними знаками.

Ведення адресного господарства - це є благоустрій міста та створення комфортних умов для проживання його мешканців і гостей міста. На перший погляд, адресний знак на Вашому житловому будинку - дрібничка, але від цього може залежати життя людини: швидка допомога не встигла вчасно розшукуючи потрібний номер, пожежники не змогли знайти потрібну вулицю, працівники поліції вчасно не прийшли на допомогу. Наявність адресних табличок на будинках також необхідна для забезпечення роботи пошти, зв’язку, комунальних служб.

Ми сподіваємося, що кожен з наших жителів з розумінням віднесеться до такого прохання та зробить власний внесок у створенні комфортних умов проживання в громаді.