Працівники Національної поліції відзначили своє професійне свято

Дата: 03.07.2020 16:43

3 липня, напередодні відзначення Дня Національної поліції України, міський голова Ніла Островська привітала з професійним святом поліцейських офіцерів Красилівської громади, подякувала за співпрацю та нагородила грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради:

-майора поліції Михайла Спеціального;
- старшого лейтенанта поліції Андрія Микитюка;
- майора поліції Андрійчука Володимира;
- капітана поліції Юрія Кушніра;
- капітана поліції Бачок Олександра.

В Красилівському відділі поліції ГУНП Хмельницької області із професійним святом правоохоронців, від імені міського голови Ніли Островської привітав її перший заступник Дмитро Склонний, який подякував полісменам за тісну співпрацю та щоденну, самовіддану й сумлінну працю, побажав міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку, професійних успіхів, а також вручив грамоту виконавчого комітету Красилівської міської ради для колективу відділу в особі начальника Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Анатолія Чубенка.

До привітань долучились голова районної ради Василь Пасічник та голова Красилівської РДА Василь Кравчук, які побажали усім миру, здоров’я, професійних успіхів, сімейного благополуччя та вірної служби на благо українського народу.

Начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Анатолій Чубенко також привітав колег, та подякував міській і районній владі за підтримку в протидії злочинності та відмітив, що поліцейські докладають усіх зусиль для виховання свідомих і законослухняних громадян, за що кращі працівники були відзначені подяками.