Чи відбудеться приєднання сіл Котюржинці та Марківці до Красилівської об’єднаної громади?

Дата: 17.07.2020 14:19

Красилівська міська рада, пленарне засідання якої відбулося 17 липня 2020 року, розглянула звернення 255 жителів сіл Котюржинці та Марківці щодо приєднання територіальної громади Котюржинецької сільської ради до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, що відповідає перспективному плану розвитку Хмельницької області.

Як повідомили у своєму зверненні заявники, 26 листопада 2019 року було проведено схід сіл Котюржинці та Марківці, на якому жителі проголосували за приєднання до Красилівської міської ОТГ, однак, відповідні матеріали сільським головою нікуди не направлялись і приєднання не було проведено. На сьогоднішній день, жителі сіл категорично проти приєднання до Заслучненської сільської ОТГ.

З метою захисту інтересів жителів територіальної громади, депутати міської ради вирішили направити відповідне звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.