На Красилівщині правоохоронцями припинено діяльність нелегальної автозаправної станції

Дата: 31.07.2020 13:38

Правоохоронними органами Красилівського району проводиться активна та злагоджена робота, спрямована на протидію діяльності нелегальних автозаправних станцій та автозаправних пунктів на території області.

За результатами вжитих заходів, у межах досудового розслідування кримінальних провадження за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), що здійснюється за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Красилів спільно з працівниками Красилівського відділу ГУНП в області та працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, припинено діяльність чергової нелегальної автозаправної станції у м. Красилів.

У ході проведення санкціонованого судом обшуку правоохоронцями виявлено та вилучено близько 2 тон дизельного палива, устаткування для його продажу та робочі записи.

Як повідомив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій Комонюк, на даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.