Завершено підготовку проєктів рішень на розгляд 44-ї чергової сесії міської ради

Дата: 12.08.2020 17:11

Сьогодні, 12 серпня 2020 року, з метою підготовки проєктів рішень на розгляд 44-ї чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 14 серпня 2020 року, проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності.

Депутати розглянули проєкти рішень щодо змін до бюджету громади у 2020 році та інші питання, що відносяться до компетенції даної комісії.

Комісія рекомендувала до розгляду сесії Красилівської міської ради всі проєкти рішень, що розглядалися.

З метою забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд сесії Красилівської міської ради, 12 серпня 2020 року проведено засідання усіх постійних депутатських комісій міської ради.

Депутати обговорили 23 питання порядку денного сесії, які стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади та окремих її жителів, підтримали запропоновані проєкти рішень та рекомендували їх на розгляд чергової 44-ї сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 10:00 годину 14 серпня 2020 року.