День Незалежності України – свято, яке відзначила наша Красилівська громада і вся суверенна держава.

Дата: 25.08.2020 11:37

Тож сьогодні, 24 серпня, в міському парку відпочинку усіх жителів та гостей міста зі святом вітав народний аматорський естрадний оркестр Центру культури «Перлина».

Центральна бібліотека для жителів міста підготувала патріотичний майданчик «Україно, моя!» на якому була презентована книжково - ілюстративна виставка та святкова фотозона. Вихованці та педагоги Будинку творчості, дітей та юнацтва презентували творчий майданчик «Мій сонячний дім, моя Україна». Усі перехожі з гарним настроєм мали можливість зробити фото на згадку. Також жителі Красилівської громади переглянули відеофільм колективів художньої самодіяльності «Україна починається…»

Свято Незалежності об’єднує людей, адже єдність – велика сила народу.Фото без опису