Місцеві вибори - 2020: У Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України обговорили, яким буде волевиявлення громадян

Дата: 27.08.2020 16:24

Уже цієї осені на місцевих виборах ми користуватимемося оновленим Виборчим кодексом. Щоб обговорити новели законодавства та підкреслити важливі моменти у Хмельницькому регіональному відділенні АМУ провели Практикум із застосування законодавства на тему: «Правове регулювання місцевих виборів в 2020 році».

Захід організовано в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" «ПУЛЬС», який реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Через карантинні обмеження Практикум провели онлайн.

Модератор - Володимир Гарієвський, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Хмельницькій області.

До онлайн-трансляції долучились представники органів місцевого самоврядування зі всієї Хмельниччини.

Зокрема, обговорили:

- Виборчий кодекс: новели законодавства.

- Передвиборна агітація.

- Вибори сільського, селищного, міського голови, старости села, селища за новими правилами.

- Вибори депутатів місцевих рад (зокрема питання «відкритих списків»).

- Відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Трансляцію можна переглянути на сторінці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України в мережі Фейсбук.