Найбільша цінність громади-щасливі, усміхнені діти !

Дата: 27.08.2020 17:12

27 серпня 2020 року відбулась серпнева зустріч директорів та вихователів методистів закладів дошкільної освіти громади.

Міський голова Ніла Островська закликала учасників зустрічі до конструктивного діалогу та запевнила, що міською радою зроблено та робиться все для того , щоб дошкільнятам було затишно та комфортно у закладах дошкільної освіти.

Також до керівників закладів дошкільної освіти звернувся заступник міського голови Валерій Лось, який розповів що в поточному році проведено роботу щодо залучення кредитних коштів Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО для проведення комплексної енергомодернізації за останніми європейськими стандартами ЗДО № 4 в місті Красилів.

Під час зустрічі було обговорено питання організації якісного харчування, медичного та кадрового забезпечення закладів дошкільної освіти, співпраці з практичними психологами та логопедами, забезпечення закладів пірометрами та дезінфікуючими засобами.

Методисти Семякова Т.В. Та Заїка Л.В. ознайомили учасників зустрічі з
інструктивно-методичними рекомендаціями МОН України щодо організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти у 2020 -2021 н.р.. в умовах адаптивного карантину

Дошкілля Красилівської громади готове розпочати освітній процес у новому навчальному році.