Нагороджено переможців загальноміського конкурсу

Дата: 14.09.2020 13:38

Щорічно, під час традиційних урочистостей з нагоди Дня народження нашого міста, переможці загальноміського конкурсу у сфері благоустрою отримують подарунки. Цей рік не став виключенням, однак з метою дотримання карантинних обмежень, було дещо змінено формат нагородження.

Міський голова Ніла Островська у супроводі народного аматорського естрадного оркестру Центру культури «Перлина» та з подарунками відвідала усіх переможців конкурсу, оголошеного до Дня міста. Вона дякувала красилівчанам за любов до рідного краю, небайдужість до його зовнішнього вигляду, активну участь у підтриманні санітарного та естетичного стану прилеглих територій.

Святкову атмосферу посилювали мелодійні звуки оркестру, під час яких міський голова вручала Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради і подарунки переможцям зазначеного конкурсу:

1. У номінації «Найкраща прибудинкова територія»:
- жителям багатоквартирного житлового будинку № 12 по вул. Булаєнка;

- жителям ОСББ «Сонячний-16» по вул. Ярослава Мудрого, 25;
- жителям ОСББ «Ярослава Мудрого 19» по вул. Ярослава Мудрого, 19.

2. У номінації «Найкраща територія біля садиби»:
- Любові Корольчук, власнику житлового будинку № 99 «А» по вул. Центральна;

- Вірі Яков’юк, власнику житлового будинку № 47 по вул. Мічуріна.
3. У номінації «Найкраща територія біля навчального закладу»:

- Красилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Красилівського району Хмельницької області.
4. У номінації «Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)»:

- магазин домашніх страв по вул. М. Грушевського, 167 (фізична особа-підприємець Світлана Кушнір).

З нагоди Дня міста, за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку м. Красилів, його розбудову і процвітання, Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради та пам’ятні подарунки також отримали Андрій Басалай та Іванна Чугуєва.
Давайте разом будемо робити наш Красилів красивим!