Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

оголошується конкурс на заміщення вакантної посади ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ та ЗВІТНОСТІ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ Красилівської міської ради.

Дата: 28.09.2020 14:38
Кількість переглядів: 145

 

Відповідно до розпорядження міського голови

оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ та ЗВІТНОСТІ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ  Красилівської міської ради.

 

Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку Красилівської міської ради:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2 років;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

 

До конкурсної комісії необхідно подати такі документи: заяву про участь у  конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у зазначеному конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному Законом України „Про запобігання корупції ” (в електронному вигляді шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).                                                                    

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:                     пл. Незалежності, 2, м. Красилів, 31000, Красилівська міська рада Хмельницької області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 4-29-88.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь