Адресна табличка – обов’язковий атрибут будь-якої будівлі

Дата: 29.09.2020 13:02

Відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених

пунктів» і Правил благоустрою території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, суб’єкти господарювання та жителі громади зобов’язані обладнати житлові, адміністративні, виробничі та інші будівлі будинковими покажчиками (назва вулиці/провулку, номер будинку).

Слід відмітити, що адресний покажчик необхідний, насамперед,

для зручності та безпеки. Він допомагає швидше знайти будинок із зазначеною адресою бригадам екстреної медичної допомоги, працівникам поліції, пожежникам, представникам інших служб. У випадку, коли цінна кожна секунда, відсутність адресного покажчика або його недостатня видимість, змушує витрачати час на пошуки будинку замість термінового надання допомоги.

Звертаємось до жителів громади з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх будинків зі сторони проїжджої частини вулиці/провулку табличок з номером та назвою вулиці чи провулку, а також підрізати гілки дерев, що закривають адресні покажчики і виходять на дорогу, для кращої оглядовості та своєчасного доїзду спецтранспорту.