76-та річниця визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2020 11:24

28 жовтня 2020 року на Меморіальному комплексі «Площа слави» відбувся захід присвячений одній з найбільш значущих дат в історії нашої держави - визволення України від нацистських загарбників.

Сьогодні, 76 років віддаляє нас від того незабутнього дня, коли нацистські загарбники були вигнані з Української землі. Багато героїв-захисників віддали свої життя за звільнення рідної землі. Ми пам’ятаємо, що 7209 красилівчан забрала у свої тенета смертоносна війна.

Міський голова Ніла Островська та голова Красилівської районної організації ветеранів України Володимир Боднарчук покладанням квітів до підніжжя меморіальних плит віддали данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять хоробрих воїнів 2-ї світової війни, які визволяли рідну землю від окупантів, пам'ять мирних жителів, страчених нацистами, та світлу пам'ять Героїв сьогодення – воїнів ООС, які мужньо загинули у боях за незалежність і територіальну цілісність нашої рідної України.

Вічна пам’ять Героям і вдячність за їх подвиг!Фото без описуФото без опису