Зустрілись з жителями майбутнього Митинецького старостинського округу

Дата: 25.11.2020 18:34

Сьогодні міський голова Ніла Островська та заступник міського голови Валерій Лось поспілкувались із жителями сіл Митинці, Вереміївка, Хотьківці та Заруддя майбутнього Митинецького старостинського округу.

Найнагальнішим для жителів виявилось вирішення питання щодо забезпечення сіл належним автобусним сполученням з центром об´єднаної територіальної громади та обласним центром. Ніла Василівна зазначила, що на сьогоднішній день у громади є власний парк комунального транспорту, який буде розширюватись. Зважаючи на те, що повноцінно в нових межах громада запрацює з нового року, буде пропрацьовуватись варіант з пошуку перевізника на зазначених маршрутах.

Крім того, спільно було обговорено питання ремонту та підсипання доріг, проведення водогону, вирішення проблеми з вивозом сміття, інвентаризації земель, підключення до мережі Internet тощо.

Зустрічі з жителями старостинських округів і на далі проводитимуться на постійній основі, оскільки, це прекрасна нагода почути проблеми та питання, які турбують сільських жителів, з перших уст.