Депутати розпочали підготовку до другого пленарного засідання першої сесії міської ради

Дата: 26.11.2020 15:20

x

Сьогодні, 26 листопада 2020 року, з метою підготовки проєктів рішень на розгляд другого пленарного засідання першої сесії Красилівської міської ради, проведено засідання двох постійних депутатських комісій міської ради.

Комісія з питань з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва обрала заступника голови комісії та секретаря комісії, а також розглянула чотири проєкти рішення, які відносяться до повноважень цієї комісії.

Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою також обрала заступника голови комісії та секретаря комісії, розглянула 55 звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань та сформувала із них десять проєктів рішень.

Всі проєкти рішень рекомендовані комісіями до розгляду сесії Красилівської міської ради.